Yandex Metrica
Gizlilik Politikası | Yasin Sunmaz

Yasin Sunmaz

Kodladıkça değişen bir dünya...

Değerli kullanıcılarımız gizliliğiniz bizim için önemlidir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresleri, ev adresi, okulu, şirketi, web sitesi, sosyal medya gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü bilgiler kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak adlandırılacaktır. Bununla birlikte kişisel bilgilerin hepsinin sisteme girilmesi mecburi olmayıp kullanıcının isteğine bağlı olacaktır.

Yasinsunmaz.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak olup kullanıcın rızası ile üçüncü kişilere paylaşılabilecektir.

Yasinsunmaz.com, kullanıcıların kişisel bilgilerini ve gerçekleştirmiş olduğu işlemlerin bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Yasinsunmaz.com bu amaçla, başka yazılım ve programlar kullanabilir. Ancak, Yasinsunmaz.com tarafından gerekli bilgi güvenliği sağlanmasına rağmen internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Yasinsunmaz.com'un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Kullanıcıların şifreleri modern şifreleme teknikleri ile veritabanında tutulmaktadır. Böylelikle olası bir durumda kullanıcıya ait şifrelerin bulunması mümkün olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşıp ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, Yasinsunmaz.com sitesi haricinde sadece kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talepte bulunursa, istediği kullanıcı bilgilerini Yasinsunmaz.com tarafından da güncellenebilecektir.

Kişilerin Yasinsunmaz.com sitesi üzerindeki içeriklere yorum yaptıklarında diğer kullanıcılar tarafından profiline ulaşılabilir ve görüntülenebilir. Ancak herhangi bir bilgiye müdahale edemez. Kullanıcı ait ad soyad, varsa biyografisi ve hobileri, istatistiksel olarak profil ziyaret edilme sayısı, yapmış olduğu yorum sayısı, favori yazıları gibi bilgiler profili ziyaret edenler tarafından görünebilecektir. Kullanıcıya ait iletişim bilgileri kullanıcı isteğine bağlı olup profilinde görünebilecektir. Bunun dışında tüm bilgileriz gizliliği söz konusudur.

Yasinsunmaz.com sitesinde e-bülten aboneliği için kullanıcıların sadece ad-soyad ve e-posta adres bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bilgilerin de herhangi bir kişi, kurum ve/veya kuruluş ile paylaşılmayacak olup dilediklerinde aboneliklerini iptal edebileceklerdir.

İdari veya adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak gerekli mecralar ile paylaşılabilir.

Yasinsunmaz.com internet sitesinde oturum kayıtları dışında herhangi bir çerez kullanılmamaktadır.

Yasinsunmaz.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Yasinsunmaz.com'un Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.