Yandex Metrica
Projeler | Yasin Sunmaz

Yasin Sunmaz

Kodladıkça değişen bir dünya...

Projeler


Website tasarımlarınızda, admin paneli tasarımlarınızda, yönetilebilir web siteler, wordpress ve drupal içerik yönetim sistemi site kurulumları, domain ve hosting kurulum yapılandırmaları, web sitenize ait sosyal medya hesaplarınızın entegresi, analiz araçlarının entegresi gibi bir çok teknolojik ve yazılımsal işlerinizde en iyi şekilde hizmet vermekteyim. Uygun fiyatlar için bana ulaşmanız yeterli. Gerekli analizler sonucunda size bir teklif sunarım. Teklifin size de uygun olması durumunda projenize başlarım. Projenizin tesliminden sonra 1 yıllık olası sorunlar için destek sağlarım. Yeni eklenecek özellikler için de cüzi miktarlarda ödeme talep edebilirim.
  • Website Tasarımları
  • Admin Paneli Tasarımları
  • PHP Tabanlı Yönetilebilir Website
  • ASP .NET CORE Tabanlı Yönetilebilir Website
  • WordPress Site Kurulumu ve Destek
  • Drupal Site Kurulumu ve Destek
  • Domain, Hosting Kurulum ve Destek
  • Web Site Sosyal Medya Hesap, Analiz Araçları Kurulumları
Proje Teklif Ver

Kripto paraları aldığımızda uzun vadeli ya da kısa zamanlı anlık yatırımlar yaptığınızda kazancınızın kaç para olduğu ya da % kaç oran ile kâr zarar yaptığınızı bilemiyorsunuz. Bunu ancak kendiniz matematik işlemleri ile hesaplamanız gerekiyor. YS Coin Follower'da tam da bu noktada sizin için biçilmiş kaftan. Ayrıca belirlediğiniz hedeflere ne kadar kaldığını, bu hedefe ulaşmanız halinde ne kadar bir kazanç sağlayacaksınız gibi verileri de kolayca görebiliyorsunuz. Herhangi bir hesaplama yapmadan mevcut durumunuzu kontrol edebiliyorsunuz. Bunun yanında bir çok teknik analiz araçları ve göstergeleri mevcut. Sürekli yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Bu web uygulamama üye olup, e-posta doğrulamanızı yaptıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz!

YS Coin Follower

Kodla Tasarla Üret web sitesini WordPress tabanlı olarak kurulumunu ve yapılandırmasını yaptım.

Kodla Tasarla Üret

TMS Portal web yazılımında günlük olarak sisteme yüklenen excel dosyası ile sistemin tüm kontrollerin yaparak bütün işleyişi yönetmesini sağlamaktadır. Tüm trenlere ait verileri kolayca görebilmektesiniz. Bunun yanında trenlerin arıza, bakım, seferler ve bakımlar gibi bir çok durumlarını kullanıcılara iletmektedir. Şirket tarafından kullanıcılar yönetilebilmektedir. Bunun gibi bir çok işlemi rahatlıkla yapmaktadır. Projedeki tüm kodlama ve tasarım düzenlemelerinden kendim görev aldım.

TMS Portal Web Yazılımı

Türkiye üzerinde yapılan kongrelerin bilgileri, kullanıcı paneli yönetimi, favori kongreler, kongreleri puanlama, kongrelere görüş bildirme gibi farklı işlevleri bulunan sistemin oluşturulmasında ve geliştirmesinde görev aldım.

Kongre & Sempozyum

Bakanlık bünyesindeki mevcut OPAC sisteminin tasarımı ve json veriler ile sistemin yeniden yapılmasında görev aldım. Şuan sistemin çalışacağı sunucuların bakanlık tarafından hazır hale getirilmesi aşamasındadır.

Kültür Bakanlığı OPAC Projesi

WordPress içerik yönetim sistemi ile kurulum, yapılandırma ve ayarlarını yaptım.

Melisa Akol WordPress Website

Web site üzerinde tasarım değişiklikleri, responsive tasarım çalışmaları ve yazılımsal geliştirmeler ve yeni modüllerin yazılmasında görev aldım.

PDR Website

Admin paneli HTML, CSS, Java Script, Bootstrap ve Fontawesome kullanarak mobil uyumlu olarak tasarladım.

YS Admin Website Tasarımı

E-Sempozyum Sistemleri üzerinde geliştirmelerde bulundum ve yeni modüller yazılmasında görev aldım. Aynı zamanda mevcut tasarımlarda iyileştirmeler, responsive tasarım uygulamaları yaptım.

E-Sempozyum Sistemleri

Web site üzerinde tasarım değişiklikleri, responsive tasarım çalışmaları ve yazılımsal geliştirmeler yaptım.

Strateach Website

Web sitemin tüm tasarım ve kodlamasını HTML, CSS, Java Script, JQuery, Bootstrap ve Fontawesome kullandım. Yönetilebilir hale getirmek için PHP dilinde yazılımını yaptım. Site yönetilebilir şekilde çalışmakta olup gerekli geliştirmeler yapılmaktadır.

Yasin Sunmaz Website Blog Tasarımı ve Yazılımı

Tasarımını HMTL, CSS, JavaScript, JQuery, Bootstrap ve Fontawesome kullanarak yeniden kendim kodlayarak yapmış olup yazılımını PHP ile oluşturulmuş ve var olan bir yapı üzerinden dinamik hale getirdim.

Aytema Website Tasarımı ve Yazılımı

Web sitenin tasarımı tarafımca yapıldı. Bunun yanında SEO çalışması yaparak ilk sıraya çıkardım. Şuan mevcut tasarım ve yazılımında güncelleme yapılacaktır.

Bilgin Elektronik Website Tasarımı

Gazi Üniversitesi Müzik Bölümü?ndeki hocanın öncülüğünde ortaokul öğrencileri için müzik notalarının daha iyi anlaması amaçlı animasyonun yapılmasında görev aldım.

Aksak Ritim Animasyon Çalışması

Website HTML CSS kullanılarak web tasarım dersi için yaptım.

Bayside Beat Website

Ülke çapında 4 şubesi olan bir şirketin hem şube içinde hem de şubeler arasındaki bilgisayarları arasında iletişim sağlayacak bir ağ kurmak ve Packet Tracer programı ile bunun simülasyonunu hazırlamak. Bilgisayarlara IP?ler DHCP Server?den otomatik olarak gelecek şekilde hazırlanmıştır. Bu Ağda Bulunan Donanımlar Bu ağda her şubede: 3 Bilgisayar 1 Yazıcı 1 IP Kamera Tüm Ağ İçin: 1 DHCP Server 1 DNS Server 1 E-Mail Server 1 Web Server 4 Switch 5 Router

Ülke Çapında 4 Şubesi Olan Bir Şirket Ağının Kurulması